Ми надаємо великий спектр юридичних послуг: починаючи від консультацій фізичних осіб і закінчуючи наданням повного спектру юридичних послуг великим компаніям. Це питання захисту активів, інтелектуальної власності, реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності, вирішення майнових, сімейних, міграційних, земельних, фінансових та податкових, спортивних та багатьох інших спорів.

В ході консультації ми проводимо цілий комплекс робіт: роз’яснюємо клієнтам основні норми законодавства з питання, даємо об’єктивну юридичну оцінку ситуації, що виникла, пропонуємо кілька шляхів вирішення проблеми. При необхідності, ми захищаємо інтереси клієнта в суді.

Захищаючи права фізичних та юридичних осіб, ми керуємося буквою закону, усталеною юридичною практикою і прецедентами. Знаючи співвідношення виграних справ, ми з великою точністю передбачаємо судове рішення у вашій ситуації і пропонуємо адекватні методи захисту від позовних вимог або, навпаки, їх задоволення.

Консультацію з усіх питань проводять юристи з досвідом практичної роботи понад 15 років.

Ми твердо віримо в перемогу наших клієнтів і пропонуємо кваліфіковану юридичну і адвокатську допомогу для вирішення правових питань.